13439014_1094535607286629_8526860231756759270_nЮрій Луценко повідомив, що прокурор Рівненської області буде відсторонений від займаної посади, а на його місце буде призначений тимчасово виконуючий обов’язки.
«Також  з великою впевненістю можна сказати, що незабаром в області буде тотально новий склад прокуратури», – наголосив Юрій Луценко.
Відповідаючи на питання журналістів щодо кандидатури майбутнього очільника прокуратури області, Юрій Луценко повідомив, що це має бути людина з поза меж області. «Людина, яка не обтяжена ні корупційними, ні бізнесовими, ні кумівськими, ні навіть подружніми зв’язками із Рівненською областю», – сказав він. «На жаль, ситуація з бурштином склалася така, що ми змушені прислати сюди людину – «термінатора», який зможе зупинити співпрацю бандитів з правоохоронними органами, які наразі відрізняються тільки одним: одні ходять в мундирах, інші – без них», – додав Юрій Луценко.
Генеральний прокурор наголосив, що його основним завданням буде «зробити з прокуратури – прокуратуру, яка стоїть на сторожі законів, а не сторожі бандитів, які грабують країну».
Повідомляє управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

 

1 428 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + девять =

НОВИНИ