У Рівному відбулася прес-конференція присвячена музичному фестивалю «Only Rock’n’roll», який відбудеться 30 серпня і спрямований на розвиток та популяризацію рок індустрії. Організатори фестивалю, учасники та партнери спілкувалися із журналістами, як про фестиваль так і про долю альтернативної музики на просторах Рівненщини. Одна із ідей – популяризувати Рівне та піднімати його до рівня потужного рок-центру.

DSC00542

«Організація буде на дуже високому рівні. Обіцяю, що всі зомліють. Не буде алкоголю та інших непотрібних речей – виключно музика», – запевнив  організатор музичного фестивалю Микола Бондарчук.

Серед учасників фестивалю гурти Merva (Рівне), Jackson Crack (Луцьк), Pull Off (Сарни), the Marches (Рівне). Проте це не остаточний список, як повідомив Микола Бондарчук буде організовано відбірковий тур для п’ятого гурту. Як, та на яких умовах стати п’ятим учасником, організатори повідомлять додатково.

І хоч фестиваль носить назву «Only Rock’n’roll» на ньому будуть представлені різні стилі альтернативної музики.

«Rock’n’roll – як стиль життя» – коментує організатор.

Серед молодих учасників фестивалю, які зізнаються, що для них участь у заході – це гарний шанс аби почули їх творчість є і досвідчені музиканти, зокрема рівненський гурт Merva. Фронтмен гурту Петро Зарудний переконаний, що запорукою успіху фестивалю, як і будь-якої іншої справи є відданість тому, що робиш.

Проходитиме фестиваль на літньому майданчику ПДМ. Вхід обіцяють організатори  буде вільним, однак враховуючи напружену ситуацію у країні заплановано зробити благодійний збір коштів для потреб українських військовослужбовців.

Загалом питання фінансування заходу частково відкрите, адже попри наявність партнерів та спонсорів організатори вкладають у справу і власні кошти.

«Звичайно ми потребуємо спонсорської допомоги» – зізнається Микола Бондарчук.

DSC00540

Не обійдеться і без сюрпризів, як розповів партнер фестивалю директор магазину музичних інструментів «Симфонія» Олександр Шупіра на фестивалі буде розіграний сертифікат номіналом у 500 гривень на придбання магазинної продукції. До поки, як стати власником сертифікату – таємниця, та всі бажаючі мають можливість спробувати удачі відвідавши фестиваль «Only Rock’n’roll».

Теґи:   
777 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × чотири =

НОВИНИ