парфуми

сказУ зв’язку з виявленням випадку сказу на Дубенщині оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації.
На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини про те, що в приватне господарство у с. Нагоряни Соснівської сільської ради забігла лисиця. Лисицю було вбито. Після відбору патматеріалу у лисиці спеціалістами Управління Держпродспоживслужби підтверджено захворювання на сказ.
А в с. Дитиничі Плосківської сільської ради кіт покусав господарів. Спеціалістами Управління Держпродспоживслужби було підтверджено захворювання на сказ даного кота.
Рішенням комісії від 06.07.2017 року в с. Нагоряни Соснівської сільської ради та в селі Дитиничі Плосківської сільскої ради введено карантин на 60 діб.
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.
Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.
Повідомляє Дубенська РДА
Теґи:
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − один =

НОВИНИ