4З офіцерами управління оперативного командування «Захід» провели контрольні заняття з фізичної підготовки. До позапланової перевірки з підтягування на перекладені, бігу на швидкість та витривалість військовослужбовців цього органу військового управління було залучено третину особового складу. Захід проведено в рамках позапланової перевірки рівня фізичної підготовленості військовослужбовців Збройних Сил України.
Як зазначив начальник групи стандартів фізичної підготовки центру оперативних стандартів  і методики підготовки Збройних Сил України полковник Ігор Щербина, офіцери, кожен із яких являється неодноразовим учасником антитерористичної операції, показали достойні результати. А все тому, що вони ніколи не здаються, ні в бою, ні на спортивному майданчику.
– Дуже важливо, коли на біговій доріжці, чи біля перекладини є відчуття плеча – це завжди сприяє максимальному результату, – наголосив він.
2
Поруч з учасниками занять тут було чимало військовослужбовців інших військових частин гарнізону, які активно підтримували своїх колег. Незважаючи на те, що підбиття підсумків ще попереду, начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк задоволений результатами. Він перший привітав кращих спортсменів подякувавши  підлеглим за відмінну фізичну форму та особистий приклад для всіх військових частин, які повинні розуміти важливість фізичної підготовки у спроможності виконання бойових завдань.
dsc_0679
Протягом двох тижнів у Збройних Сил України буде перевірено рівень фізичної підготовки військовослужбовців решти органів військового управління. Зокрема це стосується решти оперативних командувань, структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, постійного складу вищих військово-навчальних закладів.
3
Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області  підполковник Віктор Шубец
908 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + тринадцять =