У Рівненській ОДА підсумували обласний етап Конкурсу державного службовця

Привітали та вручили нагороди керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков та заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Наталія Некрасова.

Так, у номінації «Кращий керівник» серед державних службовців районних державних адміністрацій перше місце зайняла начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Сарненської РДА Олена Радько.

Кращою серед спеціалістів в Рівненській ОДА стала головний спеціаліст Департаменту агропромислового розвитку Мирослава Лук’янчук.

У номінації «Кращий спеціаліст» районних адміністрацій найфаховішою визнано головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сарненської РДА Тамару Пупко.

«Конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості. Адже праця на державній службі – складна і відповідальна. Від зусиль кожного керівника та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і відкритість державного механізму», – наголосив Олександр Бірюков.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Найкращі держслужбовці – керівник та спеціаліст – представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
949 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =