8 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук разом із заступником голови Рівненської облдержадміністрації Ігорем Тимошенком провели зустріч із одним із національних туроператорів України.

DSC_0915

У рамках зустрічі було обговорено питання налагодження чартерного авіасполучення між Рівним та туристичними центрами Туреччини, зокрема Анталією. Кілька днів тому вже стартував попередній продаж квитків туроператорами для вильоту із обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне». Перший туристичний авіарейс запланований вже за місяць – десятого липня.

«Наразі рівненський аеропорт має реальні та довгострокові перспективи щодо туристичних перевезень не лише з території Рівненщини, а й частини Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та Волинської областей.

Окрім очевидних переваг для рівненчан у вигляді простого, а відповідно і дешевшого способу дістатися до курортів, область отримає і додаткові надходження, як від комунального підприємства, так і від інфраструктури, котра розвинеться навколо мережі авіаперевезень», – зазначив голова Рівненської облради Олександр Корнійчук під час зустрічі із представниками туристичної компанії.

Наразі між Рівненською обласної радою, Рівненською облдержадміністрацією та представниками туроператора відбувається процес узгодження та підписання спільного меморандуму про співпрацю, а найближчим часом пройде зустріч між керівництвом області, туроператором та надавачами туристичних послуг західного регіону країни.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

608 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × три =

НОВИНИ