Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зустрівся із багаторазовим чемпіоном України, рекордсменом світу зі стрільби кульової Олегом Омельчуком.
Спортсмен нещодавно став чемпіоном та рекордсменом Кубку світу. Змагання проходили в кінці травня цього року в німецькому Мюнхені.
Під час зустрічі керівник області вручив видатному стрільцю посвідчення «Майстра спорту України» та годинник облдержадміністрації. Такий же презент одержав і тренер – Сергій Бондар.
Нині Олег Омельчук готується до чемпіонату світу, який відбудеться в кінці серпня в Кореї, де виборюватимуть ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо 2020 року.
За словами тренера, для розвитку стрільби кульової на Рівненщині необхідно підтримувати молодих спортсменів. Зараз існує потреба в двох кейсах для зберігання та транспортування спеціальної зброї юніорам, які представлятимуть Україну на цьогорічних Олімпійських іграх серед молоді. Крім того, Олегу Омельчуку та іншим спортсменам необхідний пристрій для вимірювання швидкості кулі.
«На Рівненщині є талановиті спортсмени, є перспективна молодь, є високі результати. Тому ми як можемо будемо їх підтримувати. Ми сприятимемо, аби з обласного бюджету виділили кошти на закупівлю кейсів. Крім того, ми будемо готувати подання на нагородження Олега орденом «За заслуги» ІІІ ступеня», – зазначив Олексій Муляренко.
Нагадаємо, цього року за кошти обласної скарбниці придбано пневматичну зброю для спортсменів-початківців – три пістолети. На ці потреби спрямували 86 тисяч гривень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
376 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 8 =