Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко позитивно оцінив дії Генпрокуратури та СБУ щодо проведення спецоперації з нелегального видобутку бурштину.
«Це свідчить про те, що влада на найвищому рівні приділяє цьому питанню надзвичайну увагу. Завдяки співпраці різних гілок влади ситуація впевнено рухається в напрямку вирішення питання нелегального видобутку бурштину. Ми дуже близько наблизилися до прийняття відповідного Закону, однак важливо спочатку зруйнувати старі корупційні схеми. Це свого роду розчистка території, щоб забезпечити дотримання умов нового закону», – наголосив Олексій Муляренко під час брифінгу для місцевих та всеукраїнських ЗМІ.
На переконання керівника області, це перші кроки на шляху до того, аби з проблеми поліського краю зробити перевагу.
Також голова ОДА розповів, що в рамках «бурштинової» операції в поліських районах Рівненщини було проведено декілька обшуків, у тому числі у керівників Дубровицької та Рокитнівської державних адміністрації. Наразі головам районів не пред’явлено жодних  звинувачень.
Як повідомив Олексій Муляренко, сьогодні зранку була проведена нарада із місцевими силовиками. Слідчо-оперативні дії тривають, Рівненська ОДА не задіяна у даний процес.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
640 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =