Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко взяв участь у роботі президії Громадської ради при ОДА.

На засіданні також були присутні заступники голови ОДА – Юрій Приварський, Світлана Богатирчук-Кривко, Ігор Тимошенко та керівник апарату Олександр Бірюков.

Голова Громадської Ради при ОДА Віталій Лесько поінформував керівника Рівненщини щодо їх діяльності, важливих ініціатив, а також окреслив власне бачення співпраці з органами влади.

«Наразі Громадська Рада співпрацює із більшістю департаментів та відділів Рівненської ОДА. Ми завжди готові допомогти – коли це стосується прийняття непопулярних рішень, коли треба працювати із громадянами – якщо це на благо людей та розвитку області. Нам важливо, аби діяльність облдержадміністрації була ефективною для громади», – наголосив Віталій Лесько.

Під час зустрічі було розглянуто низку питань, що стосуються співпраці ОДА з Громадською радою. Зокрема, члени ГР запропонували запровадити рейтинг навчальних закладів Рівненщини, встановити відкритий прийом на роботу у медзакладах (по типу обласної лікарні), а також залучати громадських активістів до контролю за проведенням тендерів.

Як відзначив під час зустрічі Олексій Муляренко, такий формат дискусії допомагає спільно планувати певні заходи, котрі у перспективі зможуть зробити діяльність Рівненської ОДА більш ефективною.

«Спільна праця та гарна комунікація задля області – це запорука успіху. Мені важлива ваша допомога, а ви можете розраховувати на мою особисту підтримку та підтримку моєї команди», – запевнив голова Рівненської ОДА.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Голова ДФС високо оцінив роботу рівненських митників

На що нарікали жителі Сарненщини головному поліцейському області

На Рівненщині у ДТП потрапив поліцейський

У четвер на Рівненщині очікується мінлива хмарність

У Рівному відбудеться фінальний показ короткометражок «FreeFilm»

Рівненські та львівські експерти розкажуть про розвиток ОСББ

Рівнянка викликала поліцію бо у гаражі скавчало цуценя

У Рівному відбудеться акція «Всеукраїнський Велодень – 2016″

На Рівненщині у колонію прийшла посилка з наркотиками | Новини по-рівненськи

575 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + тринадцять =

НОВИНИ