Робочу поїздку на Костопільщину голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко розпочав із села Пісків.

Керівник області оглянув приміщення місцевої школи та поспілкувався із вчителями та мешканцями села.

«Моє знайомство з Пісківською громадою розпочалося близько року тому, коли ми представляли нового голову Костопільського району. Тоді мешканці села були стурбовані тим, що в них аварійна школа. Ми на це відреагували. Тому вже в цьому році передбачено більше 16 мільйонів гривень на нову школу», – зазначив Олексій Муляренко під час зустрічі із громадою.

Так, на будівництво першої черги навчального закладу у 2016 році вдалося залучити 14 мільйонів 700 тисяч гривень із Державного фонду регіонального розвитку. Ще 1 мільйон 830 тисяч передбачено з обласного бюджету.

«Переконаний, що в цьому році нам вдасться побудувати навчальний корпус. Усі кошти мають бути використані максимально ефективно. Голова райдержадміністрації особисто контролюватиме це питання, аби вже з наступного навчального року діти змогли навчатися у новому приміщенні», – наголосив Олексій Муляренко.

Також у знак пам’яті про місцевих воїнів, Олексій Муляренко поклав квіти до пам’ятних дошок, розміщених на фасаді школи.

Нагадаємо,  троє мешканців Пісківської сільської ради – Сергій Головчак, Роман Пиясюк та Олександр Мацюк – захищаючи незалежність України загинули в АТО, Микола Левчук не повернувся з Афганістану.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

1 102 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 20 =

НОВИНИ