Вам знайоме ім’я – Віра Передерій? Якщо ні, то це майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року (м. Пекін), призер Всесвітньої Універсіади 2009 року, молодий посол України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року (м. Ліллехаммер). Також вона є автором проекту #OlympicLab, який був розроблений для популяризації спорту і олімпійського руху в Україні.
В його рамках вже декілька років поспіль провідні спортсмени нашої країни, зустрічаються з підростаючим поколінням, розповідають їм про олімпійські види спорту, життя професійних атлетів, спілкуються про розвиток спорту на регіональному рівні та підіймають ще багато актуальних для молоді тем, пов’язаних з фізичною культурою і здоровим способом життя.
Нещодавно з ініціативи Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Відділення НОК України в Рівненській області та комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради один з таких заходів відбувся в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів. Тут навчаються діти з вадами слуху та мовлення. До них завітали Заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, переможниця XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року (м. Самсун) Катерина Шепелюк, та майстер спорту України з кульової стрільби, тренер регіонального центру «Інваспорт» Олександр Філіпюк.
Гості підготували для учнів відео презентації в рамках модулю «Волонтерський рух», в яких розповіли про свої види спорту, їхні правила і особливості, залучення волонтерів до проведення спортивних заходів на місцевому і світовому рівнях, та багато іншого. А окрім теоретичної частини, Олександр запропонував дітям спробувати свої сили в кульовій стрільбі. Під чітким контролем наставника, усі присутні на заході діти мали можливість зробити кілька пострілів і власноруч переконатися у тому, що спортом може займатися кожен, потрібно лише мати бажання.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
303 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − пять =