braty-roman-ta-bogdan-lebidiТринадцятирічні брати Лебеді Роман та Богдан не стримують емоцій, коли говорять про тата. Його забрала неоголошена війна майже два роки тому. А дитяча рана не зажила й досі.І щоразу проривається назовні сльозами
Хлопців нині виховує онкохвора мама . У Богдана астма, яка заважає займатися улюбленою справою – футболом. Проте він не здається. Разом з братом не просто ганяє м’яча у дворі, хлопцям доводилося навіть захищати футбольну честь своєї школи. Захоплення футболом передалося дітям від батька. Він збирав хлопчаків  у дворі ділив на команди і усі грали у футбол доки зовсім не стемніє.
Ще одне захоплення хлопчаків – малювання. Брати навчаються у художній школі. Мама з гордістю демонструє роботи синів. Каже, що інколи навіть відмовляє собі у ліках, аби лише купити дітям фарби. Та через їх високу вартість діти вдома майже не малюють, економлять для занять в художці.
Малювання не єдине творче захоплення братів. Богдан навчився вишивати. А ще юні художники ліплять, створюють речі в стилі декупаж і не тільки. І як всі діти, брати Лебеді мріють про подарунки на Різдво. Їм потрібні фарби, олівці, та папір, щоб малювати вдома, і звісно, новий футбольний м’яч.
Для мами зробити хлопчакам такі подарунки надто дорого. Грошей вистачає лише на необхідне. Тому організатори акції Добро на Різдво просять всіх небайдужих відгукнутися і перетворити мрії братів на  реальність. Як це зробити – дізнайтеся за номером телефону координатора проекту Палацу дітей та молоді 098 23 33 549, або ж перераховуйте кошти на придбання подарунків на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з  призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».
Робіть добро на Різдво!
642 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − девятнадцять =

НОВИНИ