До вашої уваги відео цілком стандартної, на жаль, ситуації, коли водій не пропускає пішохода на регульованому переході. Пропонуємо вам переглянути кадри, щоб іще раз усвідомити наскільки важливим є дотримання ПДР. Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
Громадянин Польщі, водій Mercedes-Benz S500, направляючись до Києва, знехтував заборонними та попереджувальними знаками, встановленими в селі Біла криниця на під’їзді до регульованого пішоходного переходу на світлофорі якого саме горів червоний сигнал, на 318 км автодороги М-06 Київ Чоп ледь уникнув ДТП з пішоходом. Вона переходила проїзну частину на дозволяючий зелений сигнал.
Пішохід змушена була раптово прискорити свою швидкість, уникаючи в останню секунду зіткнення з передньою частиною авто. Подія трапилася на очах патрульних, котрі перебували поблизу аварійно-небезпечного переходу, тому порушника зупинили та склали протокол за створення аварійної ситуації пішоходу за ч. 4 ст. 122 КУпАП.

Пам'ятайте, що ми – поруч

Пам'ятайте, що ми – поручДо вашої уваги відео цілком стандартної, на жаль, ситуації, коли водій не пропускає пішохода на регульованому переході. Пропонуємо вам переглянути кадри, щоб іще раз усвідомити наскільки важливим є дотримання ПДР. Громадянин Польщі, водій Mercedes-Benz S500, направляючись до Києва, знехтував заборонними та попереджувальними знаками, встановленими в селі Біла криниця на під'їзді до регульованого пішоходного переходу на світлофорі якого саме горів червоний сигнал, на 318 км автодороги М-06 Київ Чоп ледь уникнув ДТП з пішоходом. Вона переходила проїзну частину на дозволяючий зелений сигнал. Пішохід змушена була раптово прискорити свою швидкість, уникаючи в останню секунду зіткнення з передньою частиною авто. Подія трапилася на очах патрульних, котрі перебували поблизу аварійно-небезпечного переходу, тому порушника зупинили та склали протокол за створення аварійної ситуації пішоходу за ч. 4 ст. 122 КУпАП.Однак, ми не зможемо стояти біля кожного переходу, коли може статись непоправне. Тому – сподіваємось на вашу свідомість!Будьте відповідальними!#rivnepolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Рівненської області on Freitag, 19. Januar 2018

Однак, ми не зможемо стояти біля кожного переходу, коли може статись непоправне. Тому – сподіваємось на вашу свідомість!
Будьте відповідальними!
341 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =