парфуми1

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише голова Національної поліції України Сергій Князєв:
Щит, мечі та бунчук.
Патрульні поліцейські Рівного ввели свої козацькі традиції. А підказку в реалізації цієї ідеї керівник патрульної поліції Serhii Merchuk отримав уві сні.
Правоохоронці Рівненщини мають незвичайну традицію – передавати «поліцейські» щит, схрещені мечі та бунчук кращим патрульним місяця. Давні символи означають для сторожів порядку та законності, в першу чергу, відповідальність перед своїми колегами, народом, Україною. Козацькі атрибути, тепер надихають патрульних на роботу.
Ця традиція зародилася не так давно, 19 квітня, у день Першої річниці патрульної поліції Рівненщини. Тоді вперше найкращій роті, екіпажу та патрульному вручили символічні щит, шаблі та бунчук. У часи розквіту Запорізької Січі бунчук передавався найкращому козаку, воїну. Так це відбувається і зараз. Дві перехрещені шаблі у новій інтерпретації – це якісна і віддана служба двох поліцейських екіпажу, а щит – це справжня міць і сила всієї роти.
Для рівненських патрульних ці атрибути вже встигли стати своєрідними оберегами, які приносять щастя. І яскравий приклад цьому нинішній володар бунчука. Це 30-літній Ігор Бас, який найкраще проявив себе в роботі протягом останнього місяця. Узимку, до слова, він врятував життя людині, яка потрапила у ДТП. А в день передачі бунчука, 19 травня, цей хлопець святкував свій день народження та цього ж дня у нього народився син. А можливо і дійсно викувані атрибути приносять удачу?  Вони стали для поліцейських Рівного символами духовної сили, терпіння та справедливості.
Найкращі патрульні травня: Ігор Бас, якому передано бунчук; екіпаж у складі лейтенантів поліції Андрія Мирончука та Сергія Онищука – «володарі» мечів, а також відзначена символічним щитом друга рота управління патрульної поліції Рівного, передаватимуть естафету найсумліннішим колегам уже незабаром. Бажаю успіхів та нових звершень поліцейським. Так тримати.19113935_216302968890271_6929015335547468414_n
943 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =