25 грудня в кафе «На гірці», що в парку ім. Т.Шевченка відбулася традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомказ дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Сайт_сироти (5)

У заході взяли участь клоуни та аніматори, які розважали дітей та дорослих, створюючи для гостей закладу святковий та радісний настрій. В середині програми Дід Мороз надав слово представникам міської влади на чолі з паном Хомком, котрі вітали усіх присутніх з наступаючими новорічними святами, бажаючи усім Миру та добра, а також традиційно подарував діткам подарунки.

Приємною несподіванкою для дітвори, були подарунки від дитячого розважального центру „Sky Up”, а саме, безкоштовні квитки для всієї малечі.

 У заході взяли участь міський голова Володимир Хомко, заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник служби у справах дітей міськвиконкому Андрій Міщеня, директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Людмила Талт.

Повідомляємо Вам, що :

В службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому на обліку перебуває 224 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування понад 93% з яких виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів та піклувальників.

У Рівному функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей в яких виховується – 41дитина-сирота.

Завдяки Рівнянам, які беруть на виховання у свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2015 році жодної дитини- сироти з нашого міста не направлено до інтернату.

Всі опікуни, прийомні батьки та батьки вихователі отримують державну , соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину. Крім того з міського бюджету батькам-вихователям та прийомним батькам  надано безповоротну матеріальну допомогу  у  розмірі 80 тисяч грн.  на вирішення питань матеріального та фінансового забезпечення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на загальну.

У 2015 році з міського бюджету виділені кошти для надання пільгового молодіжного кредиту на придбання двох квартир для вихованців дитячих будинків сімейного типу та на придбання квартири для особи з числа дітей сиріт.

29573 29580 29581

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА САРНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ СТАРАТЕЛІВ

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ ТА ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННИЙ ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

Поради рівнянкам, як не зіпсувати собі Новий Рік!

Рівненська бібліотека запрошує дітлахів провести зимові канікули яскраво

На Рівненщині вчили, як залучати іноземні гроші

Обласна рада обрала активістів до складу поліцейської комісії

На Рівненщині затримали водія, який перевозив майже 5 кілограм “сонячного каміння»

Під патронатом перших осіб Рівненщини влаштують новорічне свято

Правила безпечного встановлення Новорічної ялинки

Рівнян просять дотримуватись правил безпеки під час проведення новорічних заходів!

Дива трапляються під Новий Рік

tomat_green-01

648 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 2 =

НОВИНИ