парфуми

продуктиВченими вже давно доведено, що основним фактором, який впливає на здоров’я та хороший стан, є правильне харчування. Під цими словами маю на увазі всі органічні продукти, без добавок та хімії. Органічність овочів проявляється ще до початку етапу урожайності – дозрівання. А саме у догляді на сільськогосподарській фермі. Фермери не використовують ніяких хімічних добавок та мінеральних добрив для захисту, тільки природні компоненти. Це впливає не тільки на корисний склад продукту, але і на смак та масштабність урожайності. Численні досліди показали, що у окремих видів рослин (листкових, цибулевих та коренеплодах) цей спосіб збільшує густину вмісту до 25%. Тобто, відчутно велику насиченість та кращий смак. Крім цього, було визначено що не потрібних компонентів в органічних продуктах в рази менше ніж в традиційних.
Органіка в корисних для здоров’я та лікувальних цілях
За рахунок поширення “традиційного” (з використанням технологій та добрив) способу вирощування продуктів в Україні, стан та здоров’я населення значно понижалось. Надмірне вживання таких дешевих продуктів, приводить до низького вмісту потрібних вітамінів в організмі людини, що приводить до захворювань.
Саме тому настирно рекомендується вживати корисне, свіже та органічне, особливо при хворобах. Варто виділити, цю користь вживання для дітей, які вразливіші до хвороб. Велика кількість поживних речовин зміцнить наш імунітет:
  • Вітаміни
  • Білки, жири, вуглеводи
  • Залізо
  • Магній
  • Фосфор
Розрізняють чотири основні переваги органічних продуктів:
  • без консервантів і барвників;
  • органічний спосіб вирощення: без ароматизаторів, стабілізаторів та технологій
  • без ГМО
  • славляться більшою насиченістю та смаком
Де та як придбати?
Розібравши корисні властивості, багато цінуючих свою здоров’я людей, будуть не проти доповнити свої прийоми їжі користю та смаком. Але де придбати органічно вирощені продукти та не бути обманутими? Фермерські сільськогосподарські господарства, що займаються органічним виготовленням не є рідкістю в Україні. Їх продукти найчастіше бувають у продажі на ринках. Але ми пропонуємо надійніший, безпечніший та економічний спосіб – покупка в Інтернеті. FermerGreen – це свіжі та якісні органічні продукти. Зручний сайт дозволяє швидко придбати потрібні продукти по доступній ціні та отримати доставку по Києву.
Надіємося ця стаття була не зайвою для вас, і ви зрозуміли важність правильного харчування. Удачної покупки!
(на правах реклами)
2 071 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × один =

НОВИНИ