парфуми

Через тривалу перерву, яка виникла через події в країні. Конкурс краси «Перлина Рівного» знову збирає найкрасивіших дівчат Рівного. Цьогоріч вперше на одній сцені пройде Фінал одразу двох традиційних Проектів компанії ARTmodels® –  Конкурсу краси «ПЕРЛИНА РІВНОГО 2017» та Фестивалю краси і талантів «ПЕРЛИНКА РІВНОГО 2017». Яскраве та красиве свято відбудеться 8 вересня 2017 року у Рівненському академічному музично-драматичному театрі.
Обласний Фестиваль краси і талантів «Перлинка Рівного»  запрошує до участі яскравих, милих, талановитих, харизматичних дівчаток віком від 5 до 15 років, які прагнуть розвиватися, вдосконалюватися та позитивно сприймати світ. «Перлинка Рівного» – це не дитячий конкурс краси, це родинне свято у форматі  Фестивалю, яке триватиме впродовж декількох днів і стане чудовою нагодою для батьків провести корисно та цікаво час разом зі своєю  маленькою красунею. Підготовка до Проекту і, власне, Фінал – це цікаві знайомства, пізнавальні майстер-класи, професійні фотозйомки, змістовні репетиції, насичена розважальна та концертна програма, а також море позитиву, яскравих емоцій і подарунків!
Конкурс краси «Перлина Рівного» запрошує до участі красивих, впевнених, харизматичних дівчат віком від 16 до 26 років з параметрами наближеними до модельних. «Перлина Рівного» – це не просто конкурс краси. Це Проект, який ставить за мету  розкрити внутрішній потенціал кожної учасниці, навчити гармонійно поєднувати зовнішню та внутрішню красу, дати поштовх до формування свідомої впевненої позитивної активної особистості, здатної до самостійного втілення соціальних та благодійних ініціатив. Підготовка до Проекту і Фінал – це насичена цікава і пізнавальна програма  (вдосконалення модельних навичок, формування сценічної культури, репетиції фінальних хореографічних композицій; фотосесії та відеозйомки; благодійні акції, екскурсії, тощо) та феєричне фінальне шоу з яскравими емоціями та подарунками!
Термін реєстрації завершується 31 липня.
Як зареєструватися, дізнавайтеся у  директора Фестивалю, Надії Пивовар (096 63 96 504)IMGP5230реклама реклама
1 212 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 3 =