Обласний перинатальний центр став першим лікувальним закладом Рівненщини, що отримав сертифікат відповідності міжнародним стандартам якості ISO 9001:2008, ДСТУ ISO 9001:2009.

Щоб довести цей факт, заклад витримав спочатку сертифікаційний аудит – перевірку системи організації надання послуг. Перинатальний було визнано провідним в області щодо запровадження передових технологій та сучасних медичних напрацювань. Також, у цьому році він підтвердив вищу атестаційну категорію.

Сертифікат відповідності міжнародним стандартам медикам вручив провідний аудитор органу сертифікації систем менеджменту ТОВ «Глобал Сертифік» Павло Підгаєць. Ця відзнака підтверджує, що РОПЦ впровадив і використовує систему управління якості у сфері надання допомоги вагітним, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим. У галузі медицини плода і репродуктивного здоров’я перинатальний центр також відповідає міжнародним стандартам.

Довідково: торік РОПЦ надав стаціонарну допомогу понад 5 тисячам пацієнтів. Упродовж року відбулось більше трьох з половиною тисяч пологів. Майже 75 відсотків пацієнток – жительки з районів. Загалом у 2014 році у закладі народилось більше трьох тисяч немовлят. Зокрема, на світ з’явилось 99 двієнь та одна трійня.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

472 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − два =

НОВИНИ