парфуми

Порушення було виявлено під час митного оформлення на митному посту «Рівне-центральний». Підприємство «У» ввозило в Україну товар – 17 315 кг сортованого вживаного одягу, домашніх речей та взуття. На початку здійснення митних формальностей, при перевірці інспектором електронної митної декларації спрацювала автоматизована система аналізу управління ризиками. Опрацювавши можливі ризики, система визначила, що товар підлягає поглибленій перевірці.19702125_1404506462962755_1150480839744334410_n
Вантаж, що знаходився у транспортному засобі, звірили з відомостями, вказаними у декларації. При проведенні митного огляду було виявлено, що серед вживаного одягу та взуття, який заявлявся до митного оформлення, знаходилась велика кількість не заявлених у документах товарів. Серед яких запаковані в індивідуальні поліетиленові упаковки, з етикетками та ярликами: домашні речі, нитки, взуття, іграшки, гаманці, рушники, ковдри, подушки, сумки та ремені. Загальна вага незаявлених товарів становить 2 328,7 кг.
Таким чином, декларант, в порушення вимог ч. 1 ст. 257 Митного кодексу України не заявив за встановленою формою точні та достовірні відомості про наявність окремих товарів у заявленій партії, їх найменування та кількість за митною декларацією, що заявлялась ним до митного оформлення.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 472 Митного кодексу України.
За даним фактом складено протокол про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено, їх вартість встановлюється.
Повідомляє Рівненська митниця ДФС
446 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × чотири =

НОВИНИ