Рівнян та жителів міст яких обслуговує Рівнеоблводоканал примушують сплачувати за повірку лічильників дочірньому підприємству і за невчасну повірку проводять нарахування відповідно до норм проживаючих осіб, а не відповідно показнику лічильника. А це чималі суми що перевищують реальне споживання води.

Та в Рівнеоблводоканалі вірогідно забули що згідно статті 28 частині 3 закону про метрологію та метрологічну діяльність :
1421310956_lichylnyk (1)
Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж)  зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Подібна ситуація склалася у Києві коли столична влада і монополісти наголосили, що мешканці міста мають повірити квартирні лічильники води до 1 червня власним коштом. Редакцію Української Правди зацікавило дане висловлювання.

Антимонопольний комітет наголошує, що за повірку квартирних лічильників гарячої та холодної води повинні платити не кияни, а відповідні виконавці послуг.

Про це йдеться у відповіді АМКУ на запит депутата Київради Віталя Павлика, яку депутат оприлюднив у Facebook.

Як слідує з рекомендації №1-рк від 03.03.2015, яку направив АМКУ до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг: “…положеннями нормативно-правових актів передбачено здійснення періодичної повірки, обслуговування та ремонту засобів вимірювальної техніки за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання”.:eec55de-amku1fa600c6-amku25f54d14-amku30fa88ec-amku4

Також секретар Київради Олексій Резніков наголошує: про повірку лічильників має подбати надавач послуг, а не споживачі. З цього приводу він дав протокольне доручення на засіданні Київради, щоб підготували таке роз’яснення і опублікували у муніципальній газеті “Хрещатик”.

Та проблема ще й у тому що наш водоканал зловживаючи “монополією” примушує людей проводити платну повірку у дочірнього підприємства “Водоканалсервіс” яке за повірку одного лічильника вказує сумму 70 грн.

повірка

За даними місцян що пройшли дану спрощену процедуру стверджують- вона настільки спрощена, що чоловік просто змінює пломбу на лічильнику, бере за це кошти і йде. Цікаво чи взагалі вони мають технічну можливість проведення даної повірки.

По справі у Києві :

Київрада прийняла рішення про повернення киянам коштів, сплачених за повірку лічильників води.

За відповідне рішення на засіданні 19 березня проголосували 87 депутатів. Згідно з документом, Київська влада спільно з Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРКП) розробить порядок компенсації коштів, сплачених споживачами за повірку лічильників. Кошти не повертатимуть на руки, а, наприклад, включать у рахунок за водопостачання.
http://kiev.pravda.com.ua/news/550b030e25b2b/

Сподіваюсь успішний досвід Київради перехопить і Рівненська міська рада і зробить перерахунок жителям Рівного та району, Квасилова та Гощі і Гощанського району про переплату за водопостачання, а також перевірить дочірнє підприємство при Рівнеоблводоканалі, яке так успішно заробляє гроші нічого не роблячи.

Ольга Ферар

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині відбудуться «Медичні ралі-2015»

НА РІВНЕНЩИНІ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД 10 КІЛОГРАМІВ МАРИХУАНИ ТА ВИЯВИЛИ ПЛАНТАЦІЇ КОНОПЛІ

У Рівному невідомі варвари вкотре знищили каштани біля будівлі колишньої в’язниці НКВД

На Березнівщині вшанували пам’ять воїна-афганця Івана Холода

Сильні духом змагалися у Рівному

Земля для учасників АТО: за 10 днів Віталій Чугунніков вимагає звіту

За темпами промислового виробництва Рівненщина серед лідерів

tomat_green-01

825 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 18 =