Про це проінформували Михайла Кириллова під час відвідин Радивилівського комбінату хлібопродуктів. Як повідомив директор підприємства Віктор Железняк, відповідно до Податкового кодексу, вони вимушені двічі сплачувати ПДВ – коли купують сировину та коли продають готову продукцію. А це збільшує собівартість продукції та зменшує конкурентноспроможність підприємства.

завод

В той же час приватні підприємства сплачують ПДВ лише один раз. Тож це основна проблема на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Радивилова та району. На жаль, її вирішення не залежить від обласної ради, тож Михайло Кириллов пообіцяв керівнику підприємства звернутись до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням внести зміни до Податкового кодексу, щоб всі підприємства незалежно від форми власності працювали в однакових податкових умовах.

Директор підприємства, депутат облради Віктор Железняк на місці ознайомив високих гостей з діяльністю комбінату хлібопродуктів. Тут працює 180 чоловік, середня заробітна плата складає 2950 грн. в місяць. Для Радивилівського району це досить високий показник. Комбінат виготовляє муку, комбікорм, макарони, крупи – гречану, перлову, ячневу, пшеничну та інші.

Але допоки неузгодженості в Податковому кодексі не усунуті, підприємство повинне працювати. Тож його директор Віктор Железняк просить голову облради сприяти в участі комбінату у тендерах на закупівлю продуктів харчування для комунальних закладів обласної ради.

– Незважаючи на те, що країна перебуває фактично у стані неоголошеної війни, ми будемо шукати можливості для вирішення проблеми. В тому числі шляхом поставки продукції комбінату в комунальні заклади облради – школи, інтернати. Це дозволить зберегти людям робочі місця, збільшить надходження до місцевих бюджетів, – підсумував Михайло Кириллов.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради 

Теґи:   
664 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − девять =

НОВИНИ