Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у судовому розгляді кримінального провадження, в якому ухвалено вирок підприємцю та його засуджено згідно із законом за вчинення кримінального правопо

рушення, що передбачене ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Досудовим і судовим слідством доведено, що цей підприємець, з метою отримання незаконного прибутку на постійній основі, у порушення вимог закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» організував та здійснював у м.Рівне діяльність 5 залів із надання послуг грального бізнесу.

Протиправну діяльність було викрито та припинено правоохоронцями у вересні 2014 року.

«За принципової позиції прокуратури Рівненським міським судом 30.10.2014 винесено обвинувальний вирок підприємцю та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 170 тис. грн. Також судом конфісковано все гральне обладнання – 111 одиниць комп’ютерної техніки та обернено в дохід держави грошові кошти в сумі близько 20 тис грн., 100 дол США та 200 Євро, отримані внаслідок незаконної господарської діяльності», – зазначив державний обвинувач з прокуратури області Володимир Пилипів.

Вирок суду в законну силу ще не вступив. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області

506 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 5 =