Як працювати малому та середньому бізнесу в умовах змін у податковому, інвестиційному та соціальному середовищі. Ці питання обговорять під час Форуму «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу» у Рівному 23 жовтня
Під час Форуму заплановані дискусії за напрямами:
 підвищення інвестиційної привабливості: завдання влади та можливості бізнесу;
 гідна праця: «модна» концепція чи працюючий механізм створення процвітаючого бізнесу та громади;
 ефективне формування і реалізація державної регуляторної політики. Участь громадських організацій у вирішенні проблем розвитку бізнесу.
Учасники Форуму: керівництво органів влади області, державних установ, науковці, експерти, представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.
ПРОГРАМА ФОРУМУ
Заявку для участі у Форумі надсилати до 18:00 21 жовтня на електронну адресу: rivneappu@ukr.netmd_c@ukr.net. У листі зазначати: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, проблемні питання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь. Тема листа: «ФОРУМ». Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03.
Захід відбудеться в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул.Соборна, 11).
Початок об 11 годині.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
130 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − один =

НОВИНИ