Про Вероніку Лесковець із Рівненщини написала у себе на сторінці у Фейсбук, очільниця благодійного фонду “Скрабниця надії”, Мар’яна Рева:
Не існує правил, які не мають винятків. Сьогодні ми відступаємо від одного з основних правил фонду “не збирати кошти на приватні картки батьків”. Бо ситуація виняткова.
Веронічка Лесковець завершила лікування раку більше року тому. Зараз дівчинка продовжує приймати дома препарати хіміотерапії в таблетках. Але проблеми зі здоров`ям поки не полишають дівчинку. Нещодавно у Вероніки була пневмонія і ми збирали кошти на дороговартісний Біовен.
У Веронічки ще під час основного лікування раку виявили гепатит В. Три місяці тому дівчинці призначили нові ліки з діючою речовиною Ентекавір. Ці ліки під назвою Бараклюд кілька років тому продавались в українських аптеках, але на них завершилась реєстрація і купити їх офіційно по перерахунку благодійний фонд не може. Це не якісь вітамінчики чи добавки, це серйозний препарат. Після трьох місяців лікування вже є хороший ефект, в дівчинки значно понизились показники печінкових проб.
Вартість ліків на місяць 3200 гривень. Курс лікування – мінімум рік. Це величезні кошти для родини.
Просимо про допомогу!”
Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916
Картка Приватбанк
5168 7554 4674 2559 Лесковець Валентина (мама дівчинки)
390 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 7 =