Відтепер нові назви вулиць вносять до реєстрів громадян автоматично

 

Українцям більше не потрібно хвилюватися за правильність їх паспортних даних після перейменування вулиць або населених пунктів.

Відтепер усі оновлення відбуватимуться в автоматичному режимі, та громадяни не муситимуть самостійно повідомляти державні органи про такі зміни.

 З 4 квітня 2016 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Відтепер «у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів» усі необхідні корективи автоматично вносяться до бази даних обліку осіб за місцем проживання.

«Порядок внесення таких змін, а також передачі інформації про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб до Єдиного державного демографічного реєстру визначаються Правилами реєстрації місця проживання та Порядком передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, що є затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207», – прокоментував юрист Українського інституту національної пам’яті Сергій Рябенко.

 Зміни до паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, вносяться лише за бажанням самого громадянами та є безкоштовними згідно з частиною 14 статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У Рокитному Олександр Корнійчук говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання

Неповнолітнього з Рівненщини знайшли в Одеській області

Для справжніх клондайщиків

ГОЩАНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ УРОКИ ПРОВЕЛИ У ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ

Максим Гаврилюк: “Дай Боже мені сили все пережити”

ЛІСІВНИКИ РІВНЕНЩИНИ ВИВЧИЛИ ДОСВІД БОРОТЬБИ З ЛІСОВИМИ ПОЖЕЖАМИ У БІЛОРУСІ

На Рівненщині 19-річна дівчина потребує допомоги

Цьогоріч на Рівненщині розпочато понад 100 кримінальних проваджень за фактами незаконного видобування бурштину

708 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 4 =