Спільне українсько-голландське деревообробне підприємство — ТзОВ «ОДЕК» планово перевірили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Це найбільший завод — виробник фанери в Україні, на якому працює близько 1700 чоловік. У технологічному процесі задіяно багато складних механізмів та обладнання, тож питання охорони праці на підприємстві є одним із пріоритетних. Але особливо цінною є думка фахівців, які під час перевірок вказують на ризики та несправності і допомагають уникнути травматизму.
Комісія, яка працювала під головуванням начальника Управління Юрія Наконечного, виявила 177 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. І хоча, зважаючи на потужність та обсяги виробництва, така кількість недоліків доволі невелика, але працювати є над чим. Зокрема, відсутні деякі дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Характерними порушеннями є відсутність або недостатність на деяких механізмах захисного огородження, інші технічні недоліки. В електрогосподарстві не проведено періодичні вимірювання і випробування силових трансформаторів.
Керівництву заводу видано припис, в якому встановлено терміни усунення порушень. До слова, частину з них на підприємстві ліквідували ще під час перевірки.
423 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 8 =