dHXlcIp2_0g
Оновлена інформація! Про долю дитини детальніше можна дізнатись тут: “Хлопчик, який горів живцем, повернувся додому або як людська небайдужість врятувала дитину
Сьогодні “Новини по-рівненськи” повідомляли, що 22 квітня до Гощанського медичного закладу було доставлено з термічними опіками полум’ям малолітню дитину 2015 року народження. У хлопчика на ім’я Владислав медики діагностували опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступенів обличчя і лівої верхньої кінцівки, а також І-ІІ ступенів грудної клітини. Дитину негайно було направлено в опікове відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Наразі хлопчик перебуває під цілодобовим наглядом лікарів, його стан важкий. Причину чому дитини отримала опіки встановлюють фахівці.
Нині стало відомо, що родина півторарічного хлопчика потребує фінансової підтримки аби врятувати дитину…
“Того жахливого вечора мама Владика, Світлана, покупала своє миле дитятко і віднесла його просихати на ліжко. Сама ж швиденько побігла до ванної кімнати прибрати там все. Коли незчулась, як почула крик дитини і швидко помчалась до кімнати, де його й лишила в останнє! Але Владика там не було. Вона пробігла решту кімнат і залишалась одна кухня! Там Владик вже стояв у вогні біля газового котла. Вона кинулась гасити вогонь голими руками і отримала опіки. Тоді швидко накинула на нього полотенце і тоді вже вогонь нарешті згас.
Причини займання ніхто так і не встановив. Але здогадками, відновлюючи ту страшну подію можна сказати одне:
Владик пішов слідом за мамою тільки далі на кухню; знайшов там займисту речовину і пролив її. В той момент спрацював котел і дитина опиилась у полум’ї і одразу ж вдихнула вогонь.
Це все сталось у смт.Гоща
Зараз Владик з мамою перебуває у Рівненській обласній лікарні у опіковому відділенні!
Опіки обличчя на 40%, дихальних шляхів – 30% і животик весь обгорілий!”, – про це йдеться у спільноті Термінова допомога Владиславу Кур’ятуaRwK2Wtxz2U
“Бог дав сьогодні почати дихати, а у Вас прошу дати можливість йому виздоровіти. Так як сім’я не має змоги оплатити тяжке лікування! Хай Вам Бог віддячить за допомогу і надію на спасіння маленького Владика! “, – прохає тітка хлопчика Вікторія Кур’ят.

Карта 5168 7555 3131 2557
КУР’ЯТ ВІКТОРІЯ ВАЛЕНТИНІВНА (тітка Владика)

441 877 переглядів

3 комментарі на “Півторарічний хлопчик з Гощі, який отримав тяжкі опіки потребує допомоги небайдужих людей

 • 26-Кві-2017 о 14:11

  Зареєструйте на PayPal, багато людей не можуть допомогти які знаходяться за кордоном! Дай Бог здоров’ячко цьому маленькому хлопчику!

  Відповісти
  • 16-Жов-2018 о 23:18

   Владислав, нещодавно повернувся з США додому. Але процес лікування та відновлення не завершено, поки відпочиває, а потім з новими силами лікуватися далі.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × один =