Приємна новина для ковалів та усіх, кого цікавить металообробка!
У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості оголошено набір слухачів за новим напрямом: «Виконання робіт плазмової різки металу на станках числового програмного управління (ЧПУ)».
Сучасним навчальним обладнанням – столом для розкроювання металу з числовим програмним управлінням та універсальним ковальським гідравлічним пресом вже укомплектоване Гощанське навчальне відділення РЦПТО. Майстер виробничого навчання Сергій Торуля пропагує нову унікальну послугу на вітчизняному ринку металообробки та ініціює суттєвий професійний ріст робітників галузі. Плазмовий розкрій металу – різновид обробки, при якій у якості ріжучого інструменту використовується нагрітий за допомогою електричної дуги до надвисокої температури струмінь повітря в іонізованому стані. Якщо вам необхідний точний розкрій металевого листа на заготовки, – у РЦПТО навчать виконувати ці операції. Нові навички сприятимуть новим можливостям, дозволять розширити коло послуг та гарантують високу якість виконання обробки металу.
Новий напрям навчання в РЦПТО зацікавить ковальські та слюсарні майстерні, підприємства, які виготовляють металоконструкції та майстрів, що виготовляють вуличні таблички, оздоблення, різноманітну символіку, сувенірну і пам’ятну продукцію. Одна з важливих переваг – виробничий процес пришвидшується і значно спрощується завдяки програмуванню.
Ви отримаєте професійні знання та досвід: комп’ютерне проектування розташування деталей на площині, високу чистоту різу, приголомшливу продуктивність, відносну дешевизну витратних матеріалів, мінімізацію допусків на подальшу обробку і мінімальні зазори між відрізаними заготовками!
Навчання першої групи слухачів у Гощанському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ планується на початку травня і триватиме 16 днів. Для зареєстрованих безробітних навчання безкоштовне (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). У навчальній програмі – інформаційні технології, обладнання плазмової різки металу, технологія плазмової різки металу на станках ЧПУ. Впродовж навчання слухачі опанують теоретичний курс та пройдуть виробничу практику. За результатами підсумкового заняття випускники отримають посвідчення про професійне навчання.
Контакти:
м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел.(0362) 68 37 95 (приймальня);
смт Гоща, вул. Застав’я, 26, тел. (0250) 2 20 93 (Торуля Сергій Михайлович).
521 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + вісімнадцять =

НОВИНИ