парфуми1

24 та 25 червня на базі Дубенської виховної колонії відбувся круглий стіл між делегацією представників Окружного інспекторату Тюремної служби Республіка Польща міста Люблін та працівниками Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції на чолі з першим заступником начальника ЗМУ МЮ Миколою Хомою.
SONY DSC

Під час зустрічі пенітенціарії обговорили роль творчих видів діяльності у процесі виховання та ресоціалізації неповнолітніх засуджених в Україні та Республіці Польща. Показовою стала участь польських колег у ХXV-у фестивалі художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина», приуроченого відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Під час круглого столу також активно обговорювалась діяльність Міністерства юстиції на сучасному етапі реформування Державної кримінально-виконавчої служби.
Окрім того гості з Польщі мали можливість відвідати тематичну екскурсію у історико-культурному заповіднику «Дубенський замок», а також з метою естетично-духовного збагачення костел Петра і Павла у місті Рівне.
Співпраця між польською та українською сторонами відбувається в рамках реалізації проекту з партнерства та обміну досвідом між пенітенціарними закладами України та Республіки Польща.
Повідомляє Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань/пробації
502 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 19 =