Повідомлення про те, що двоє вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Олександрія самовільно залишили заклад до поліції надійшло 18 жовтня близько 22.30. Правоохоронці розшукали неповнолітніх утікачів та повернули до закладу.
За фактом зникнення дітей працівники поліції розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України та оголосили їх у розшук.
Завдяки проведеним розшуковим заходам працівники ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області розшукали дітей у Києві на залізничному вокзалі. Поліцейські з’ясували, що неповнолітні подорожували та за період своєї відсутності, крім столиці, встигли побувати у Луцьку і Львові. Відомо, що 13-ти та 16-ти річні хлопці неодноразово залишали вказаний реабілітаційний центр.  Підлітки пояснили, що втікають, бо прагнуть відпочинку, більше розваг, свободи у вчинках та просто дорослого життя.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + 5 =