Сьогодні, 29 жовтня під час спільної прес-конференції поліцейські разом з громадськими діячами обговорили проблеми в роботі територіальних виборчих комісій, порушення виборчого законодавства, зафіксовані правоохоронцями та громадськими спостерігачами під час проведення виборів на Рівненщині.
У заході взяли участь заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький та керівник управління превентивної діяльності Руслан Жук, а також спостерігач громадської мережі «ОПОРА» Сергій Сабо та експерт офісу реформ Василь Курилас.
Руслан Стрельбицький у своїй доповіді зазначив, що вибори минули без суттєвих порушень громадського порядку. Він повідомив, що нині проводиться досудове розслідування за частиною 2 статті 160 Кримінального кодексу України щодо ситуації, яка склалася у Сарненському районі. Кандидат на посаду сільського голови Немовицької об’єднаної територіальної громади, 46-річна місцева жителька села Зносичі повідомила, що поблизу будинку культури невідомий чоловік на автомобілі здійснює підкуп виборців. Поліцейські встановили особу чоловіка. Був проведений огляд автомобіля, і жодних агітаційних матеріалів або документації, яка вказувала б на протиправні дії виявлено не було. У своїх поясненнях водій пояснив, що лише підвозив знайому до виборчої дільниці.
Представник «ОПОРИ» зазначив, що цьогоріч комунікація між спостерігачами та поліцейськими була дійсно на належному рівні.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
420 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − два =