парфуми1

шахрайМинулої доби від шахрайських дій невідомих потерпіли четверо жителів області. Псевдобанкіри, зловживаючи довірою та довідавшись усі необхідні реквізити, зняли в загальному з рахунків жителів Вараша та Рівненського району 21 тисячу 403 гривні.
До усіх потерпілих зателефонували нібито працівники служби безпеки банків і попередили про втручання сторонніх осіб до їхніх рахунків. Аби вберегти кошти, зловмисники наполягали на терміновому заблокуванні карток і переведенні їх на інший рахунок. Отримавши всі необхідні банківські реквізити, аферисти зняли у 28-річного жителя Рівненського району шість тисяч 418 гривень, у 46-річної жінки — 12 тисяч 556 гривень, а у жительки Вараша — дві тисячі 429 гривень. Ще 10 тисяч 250 гривень віддав 25-річний житель Вараша за наче б то виграний автомобіль «Toyota».
Після того, як він перерахував кошти на рахунок невідомого, зв’язок з останнім обірвався.
За усіма фактами розпочато досудові розслідування у відкритих кримінальних провадженнях за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять слідчі дії та встановлюють зокрема осіб, причетних до вчинених злочинів.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
686 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × пять =

НОВИНИ