парфуми1

Щороку по всьому світу з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводиться спортивно-масовий захід «Олімпійський день». В Рівному організацією і проведенням цього заходу займається Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти Рівненського міськвиконкому, обласного і міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерації легкої атлетики Рівненської області. DSC_5267
Цього року захід відбувається під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан». Це невеличке місто в Південній Кореї, де з 9 по 25 лютого 2018 року відбудуться – ХХІІІ зимові Олімпійські ігри. З року в рік «Олімпійський день» по всьому світу об’єднує величезну кількість прихильників активного відпочинку і здорового способу життя. В Рівному такі заходи ніколи не залишаються поза увагою активної молоді, професійних спортсменів, ветеранів, і навіть людей з обмеженими можливостями. Адже саме тут вони можуть познайомитися з однодумцями, знайти товаришів для спільних занять спортом і навіть виграти призи від організаторів, за успішні виступи в легкоатлетичних забігах і спортивних конкурсах.
Перед початком спортивної частини заходу з вітальним словом до його учасників звернулися начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський та майстер спорту України з плавання, дворазова чемпіонка Європи, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні (2008 р.) Катерина Дікіджі. Директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук зачитав привітання від члена Виконавчого комітету МОК, першого віце-президента IAAF, президента НОК України Сергія Бубки.
Спортивні активності розпочалися з масової розминки під ритмічну музику, яку для учасників провела фітнес-інструктор E.G.O. club, вчитель фізичної культури Оржівського НВК «школа-колегіум» Маргарита Фурманова.
В програмі заходу були вже традиційні легкоатлетичні забіги. За перемогу в них боролися більшість учасників заходу, в шести різних категоріях серед чоловіків та жінок. За такої конкуренції, переможцями стали:
  • Дошкільнята (Іванова Марта з ДНЗ ясла-садок №22 та Жук Назар з ДНЗ №47)
  • Учні 1-4 класів (Машенєнкова Ольга з спеціалізованої школи «Центр Надії» та Кочубей Валерій з ЗОШ №23)
  • Учні 5-8 класів (Машенєнкова Анна з спеціалізованої школи «Центр Надії» та Поліщук Сергій з села Олександрія)
  • Учні 9-11 класів (Калініченко Ілона з Великоолексинської ЗОШ та Голуб Ярослав з смт Квасилів).
  • Студенти (Горобюк Софія з РДГУ та Бондаренко Роман з НУВГП)
  • Ветерани (Процюк Борис та Ярошик Алла)
Всі учасники заходу отримали сувеніри від організаторів, а переможці забігів, спортивних та інтелектуальних конкурсів були відзначені ще й індивідуальними призами.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
716 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 6 =