Як би містяни не відносились до мотоциклів на дорогах Рівного, а тенденція до збільшення двоколісного транспорту на дорогах неминуче зростає. Причини цьому явища різні – починаючи від “мобільності” засобу пересування закінчуючи “адреналіновою залежністю” водія. Мотоциклісти зі стажем зазначають, що екстрим і драйв це звісно добре, але питання безпеки має бути на першому місці, особливо якщо ви мотоцикліст початківець. Поряд з навичками їзди на мотоциклі не менш важливим є вдалий вибір свого першого сталевого коня. Отож, як вибрати свій перший мотоцикл, читайте у Новинах по-рівненськи далі.
Безпосередній пошук транспортного засобу можна здійснювати, як на авторинках так і на спеціалізованих сайтах у мережі Інтернет. До прикладу купити мотоцикл у Рівному можна на сайті AUTO.RIA.com. Якщо маєте надійних друзів серед мотоциклістів не гребуйте їхніми порадами, вони можуть прийтися вам до нагоди.
Перш за все поставте собі запитання для чого вам мотоцикл? Ви будете пересуватись лише по місту, чи плануєте подорожувати? Чого ви хочете від вашого залізного коня – швидкості, легкості чи можливо розміреної сили та надійності? В залежності від того, які ви дасте відповіді ви можете зорієнтуватися на які мотоцикли вам потрібно звертати увагу – на дорожні байки чи можливо позашляхові мотоцикли.
Класичні дорожні байки, до прикладу, відрізняються своєю універсальністю.
Спортивні моделі – легкі і швидкі, їх до речі новачкам не рекомендують купувати.
Любите неспішно їздити містом, звернуть увагу на круїзери.
Плануєте довгі подорожі зупиніться на байках для тривалих турів.
Чудовий варіант для їзди по бездоріжжю – це ендуро.
Перший мотоцикл – це безцінний досвід. Навіть якщо ви маєте фінансову можливість, мотоциклісти не радять одразу купувати новенький та дорогий мотоцикл – вм’ятин та подряпин не уникнути. Через брак досвіду варто відмовитись від мотоциклів з високою потужністю – оптимальний об’єм двигуна для початківців 150-300 кубів.
Розмір та вага мотоцикла теж має особливе значення. Поки ви лише так би мовити “набиваєте руку”, ваш мотоцикл має бути максимально комфортним та легким у керуванні. Коли ви сіли на транспортний засіб ваші ноги повинні без зусиль діставати землі. Сідати та вставати з мотоцикла повинно бути легко. Лише за таких умов можна стверджувати, що габарити мотоцикла вам підходять. Теж і стосується ваги – спробуйте чи зможете ви штовхати мотоцикл, чи не виникає труднощів при паркуванні транспортного засобу і чи зможете ви самостійно підняти з землі вашого залізного коня.
Купуючи мотоцикл не забудьте і про відповідне екіпірування – шолом, рукавички, моточоботи, куртка та штани – зі спеціальними захисними вкладками. Не забувайте якісна екіпіровка може зберегти вам здоров’я, а можливо і життя.
Приборкуючи сталевого коня, не забувайте – ви відповідаєте не лише за своє життя, а й життя оточуючих людей.
Вдалого вибору! Нехай ваша їзда буде завжди комфортною та безпечною.
На правах реклами
714 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 6 =

НОВИНИ