Із студентами вищих навчальних закладів Рівного на уроках мужності зустрічаються воїни антитерористичної операції – члени громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини».

– Наразі ми охопили інститути Національного університету водного господарства та природокористування, а в перспективі хочемо завітати до кожної навчальної аудиторії у Рівному, – зазначає керівник рівненських атошників підполковник Федір Капустинський. – Ставимо за мету донести об’єктивну інформацію про хід війни на сході України. хочемо щоб студенти познайомилися особисто з учасниками АТО. Подивилися в очі своїм ровесникам – бійцям, яким по 18-19 років. які отримали поранення, боронячи Донецький аеропорт, Авдіївку, Мар’їнку чи інші ділянки фронту української землі.dc796c248d475abb1733a00accaac813

Учасники АТО також сподіваються, що такі зустрічі допоможуть заохотити молодих людей до інтелектуальної і волонтерської роботи. Так, зі спільної ініціативи вже створено робочу групу з студентів-правників, які допомагатимуть воїнам долати бюрократичні і юридичні перепони. Також, в процесі формування грипи спудеїв-землевпорядників, які сприятимуть виділення гарнатованих державою, але деколи саботованих місцевими владами, земельних ділянок бійцям АТО.

– Доки наші рани ще свіжі, доки ми пам’ятаємо події на фронті до найменших дрібниць, ми продовжуватимемо зустрічатися зі студентами та виховувати молодих патріотів, – додав підполковник Федір Капустинський.

Прес-служба громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному в ДТП потрапив патрульний автомобіль ДАІ

На Рівненщині з робочою поїздкою перебуває Міністр Ганна Онищенко

Президент нагородив десятьох військовослужбовців з Рівненщини, котрі загинули в АТО

Міністр Ганна Онищенко переконана в необхідності впровадження альтернативних видів опаленняtomat_green-01

Теґи:   
492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + шість =