Історія працевлаштування Андрія Новака з Сарненщини має бути прикладом для зневірених рівнян, які залишаючи рідних батьків, дітей, друзів, шукають свою долю за кордоном.
«Живи та працюй в Україні» – сьогодні це не лише лозунг, а і прямий заклик до дій. Пропозиції вакантних місць в Україні дійсно є, лише в Рівненській області наразі в базі служби зайнятості розміщено більше 3-х тисяч вакансій.
Державна служба зайнятості постійно вдосконалює методи і форми роботи з клієнтами, які звертаються за пошуком роботи. Так, враховуючи передовий досвід розвинутих країн світу, з початку 2019 року впроваджений інститут кар’єрного радника, який за допомогою профілювання визначає індивідуальний шлях до працевлаштування кожного безробітного. Кар’єрний радник визначає сильні сторони клієнта та допомагає йому їх реалізувати.
Втративши роботу та заробіток багато людей звертається до служби   зайнятості для отримання матеріальної підтримки, вони тут шукають фінансову «подушку безпеки». Однак, спілкуючись з  кар’єрним  радником та приймаючи безпосередню участь у складанні індивідуального плану працевлаштування, змінюють своє уявлення про державну службу зайнятості та її послуги.
Прикладом успішного працевлаштування за допомогою карєрного радника може бути розповідь про Андрія Новака з Сарненщини.
Коли Андрій втратив роботу, його охопив страх та тривога, не стільки за себе, як за свою сім’ю. Що ж робити далі? Як бути без роботи?
Відразу пішли пропозиції від друзів та знайомих, які вже працювали за кордоном, щоб він не вагаючись їхав до них, але Андрія це не цікавило, бо він хотів працювати за фахом і щодня бачити своїх дітей. То ж, взявши необхідні документи, звернувся за допомогою до Сарненського районного центру зайнятості.
«Чесно кажучи»,  – згадує молодий чоловік, – «коли взяв до рук диплом, то засумнівався, що мені щось зможуть запропонувати за фахом, а дуже хотілося працювати за своєю спеціальністю: «інженер-проектувальник».
При першій співбесіді з кар’єрним радником, отримав перше зерно віри в те, що тут йому допоможуть. Фахівець центру зайнятості запевнила: «Разом ми неодмінно знайдемо таку роботу. В  житті головне мати  віру, надію і любов». Любов до роботи у Андрія була, а от віру і надію йому вселили в центрі зайнятості.
Оскільки актуальних вакансій за таким фахом не було, кар’єрний радник разом з фахівцем по взаємодії з роботодавцями спрямували Андрія Григоровича до ТзОВ «Регіональне бюро технічної інвентаризації», керівник якого зацікавився цією кандидатурою та призначив час для проведення співбесіди. А після першої зустрічі з керівником для швидшого і ефективнішого «влиття» в роботу А.Новаку організували стажування безпосередньо на робочому місці. І нині молодий чоловік працевлаштований за омріяний фахом і працює техніком-проектуальником на новоствореному робочому місці.
Тож любов, віра і надія привели Андрія до бажаної роботи, яку він любить і цінує, а саме головне працює в рідній державі на благо своїх дітей.
Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості
 
175 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 8 =

НОВИНИ