парфуми1

PM844image002В’ячеслав Єфтеній: “Щоб зняти суспільний резонанс та безпідставні звинувачення на адресу підрозділу, ми запропонували головному лікарю оприлюднити у ЗМІ аудіо та відео матеріали, здобуті під час документування злочину “.
Як повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України працівники Управління захисту економіки у Рівненській області Національної поліції та військової прокуратури Рівненського гарнізону зібрали достатньо доказів, які підтверджують безпосередню причетність головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру до вимагання та одержання неправомірної вигоди. На підставі зібраних доказів останньому було повідомлено про підозру.
Ця подія викликала резонанс у медіапросторі регіону. Деякі громадські діячі та активісти через засоби масової інформації почали звинувачувати правоохоронців у безпідставному затриманні медика.
«Аби зняти суспільний резонанс та безпідставні звинувачення на адресу мого підрозділу та мене особисто, ми запропонували головному лікарю оприлюднити у ЗМІ аудіо та відео матеріали, здобуті під час документування злочину, на що останній відмовив. Не заперечую, що підозрюваний може бути хорошою людиною і прекрасним спеціалістом, однак він також є і посадовою особою, — зазначив начальник управління захисту економіки в Рівненській області В’ячеслав Єфтеній. — Однак у цьому випадку слід розділяти особисті людські якості з діями посадовця».
Незабаром кримінальне провадження буде скеровано до суду з обвинувальним актом, де на відкритих засіданнях громадськість зможе ознайомитися у з усіма здобутими доказами винуватості підозрюваного.
Теґи:   
2 040 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + девятнадцять =