Орденом Богдана Хмельницького IIІ ступеня посмертно нагороджений полковник Юрій Цісарук – начальник розвідки управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Захід» ЗСУ.

Відповідний Указ підписав Президент Петро Порошенко.

Полковник Юрій Цісарук шість разів був у відрядженні в зоні проведення АТО. За період з липня 2014 року по липень 2015 року багато разів брав участь у бойових діях. 5 липня 2014 року особисто здійснював управління вогнем артилерійського дивізіону 26-ї артилерійської бригади в районі Сокільників Луганської області, в результаті чого було знищено танк, два БМП противника та понад 15 терористів. 6 листопада 2014 року керував самоходним артилерійським дивізіоном 80 ОАМБ в районі Пришибу Луганської області. В результаті бою було знищено понад 20 терористів. 8 листопада 2014 року здійснював управління артилерійською батареєю 24 ОМБ в районі Фрунзе Луганської області. В результаті бою було знищено 2 міномети та 8 терористів. 12 липня 2015 року під час перевірки рубежів оборони полковник Юрій Цісарук підірвався на невідомому вибуховому пристрої та помер в результаті отриманих поранень.

Військовослужбовець народився в місті Ізяслав Хмельницької області, де у 1992 році був призваний на військову службу. Останні роки офіцер служив на Рівненщині.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

777 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − тринадцять =