«Створення умов для рівного доступу до якісної освіти» саме таку тему мала колегія управління освіти і науки Рівненської ОДА.
Серед присутніх – заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко, очільник освіти області Григорій Таргонський, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, представник Міністерства освіти і науки України Тетяна Запорожець.
«Серед найбільших позитивів – нова українська школа та фінансування галузі. Сьогодні децентралізація має багато можливостей. Зауважимо, що вже не діє правило, що без школи немає села. Якщо громада спроможна фінансувати заклади освіти, то нехай, але якщо коштів не вистачає, то оптимізація незворотна. Автономія повинна стати доцільно раціональною», – зазначає Світлана Богатирчук-Кривко.
Відтак, освітяни працювали у секціях: «Керівники органів управління освітою», «Вища та фахова передвища освіта», «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика», «Про сучасні тенденції розвитку закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування», Методична служба», «Лідери профспілкового руху» тощо.
«Розвиток освітньої галузі набуває загальнодержавного значення. Наше завдання – побудувати не тільки освічений загал, а й зробити наші школи осередком мотивуючого простору. Команда однодумців вже втілила НУШ у реальність, а згодом буде ще старша і профільна школи. Оцінка учня стане особистісною і не буде виноситися на загал. Нововведень багато, але нічого не можливо буде втілити без вас, адже ви, освітяни, потужна рушійна сила освітньої галузі» – акцентувала Тетяна Запорожець.
Опісля, Григорій Таргонський представив начальника державної служби якості освіти Святослава Сидорука, який, в свою чергу, розповів про функції та основні завдання новоствореної служби.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
228 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 9 =