У 2012 році у м. Пусан, республіка Корея, відбувся другий Світовий форум міністрів у справах молоді та освіти (The 2nd Minister of Youth World Forum). Під час Форуму міністрами 24 країн світу було досягнуто домовленості створити інноваційний інститут для реалізації поставленої мети – формування у сучасної молоді інноваційного мислення.
Таким чином, у 2013 році у Республіці Корея був офіційно зареєстрований Міжнародний інститут розвитку інтелекту (International Mind Education Institute, IMEI). Завдяки підтримці урядів 58 країн IMEI активно працює та допомагає молоді.
Починаючи з березня 2016 року, розпочалося впровадження інноваційного мислення до освітньої системи України. Для цього проводилися Форум та тренінги лідерів освіти, з метою ознайомлення освітян із передовими новітніми напрямками розвитку особистості. Ті освітяни, що відвідали тренінги, уже активно впроваджують систему розвитку інноваційного мислення у свою роботу та у навчальну програму своїх закладів.
Нещодавно Ректор Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI) професор Park Sung Soo вдруге приїхав з візитом у м. Рівне. Відкриту лекцію професор провів для працівників та слухачів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Prof. Park Sung Soo – Ректор Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту»
Співорганізатор та представник східноєвропейського регіону на: MYWF “Minister of Youth World Forum” (2012, 2013, 2015, 2016, 2017 рр. (Республіка Корея) WELF “World Education Leaders Forum” (2015, 2016, 2017 рр. (Республіка Корея)
Організатор Всеукраїнського форуму лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» м. Київ (2016 р.), Розробник тренувальних програм для керівників ряду підприємств у Республіці Корея, Інноваційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування в м. Аньян і м. Сеул.
Співорганізатор та один із спікерів міжнародних конференцій для лідерів освіти, викладачів і студентів багатьох вищих навчальних закладів, керівників молодіжних, волонтерських організацій в таких країнах як: Республіка Корея, Китай, Гонконг, Білорусь, Казахстан, Камбоджа, В’єтнам, Таїланд і Україна.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:     
380 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − шість =

НОВИНИ