Прокурором Рівненської області Богданом Подубинським повідомлено про підозру одному із адвокатів регіону у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція чи обіцянка надати, а також надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).
На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів встановлено, що 22 травня 2018 року адвокат, повноваження якого тимчасово зупинені,  висловив  пропозицію  та  надав  неправомірну вигоду в сумі 10 тис грн одному із керівників слідчого відділення районного відділення  поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області. За незаконну винагороду юрист запропонував посадовцю поліції посприяти у закритті кримінального провадження. Однак поліцейський від злочинної пропозиції відмовився та повідомив про цей факт правоохоронні органи.
Слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з працівниками Рівненського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримали адвоката одразу після надання поліцейському в його службовому кабінеті грошей.
До суду скеровано клопотання органу досудового розслідування, погоджене прокуратурою області, про застосування стосовно підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин злочину, з метою скерування обвинувального акта до суду.
Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
Теґи:   
285 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =