Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський днями здійснив робочий візит до державної установи «Полицька виправна колонія (№76)», що у Володимирецькому районі.
Ним проінспектовано стан дотримання конституційних прав осіб, які утримуються в установі. Увагу було звернуто на стан дотримання прав засуджених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення.
Прокурор області у супроводі начальника колонії Володимира Каламбета здійснив обхід території установи та її корпусів – виробничу зону, дільницю посиленого контролю, житлові приміщення, медичну частину, дисциплінарний ізолятор.
Після обходу керівник регіональної прокуратури провів особистий прийом засуджених, цікавився умовами їх перебування в установі, організацією праці, дозвілля, а також харчування.
На запитання, що задавали засуджені, прокурором області надані змістовні роз’яснення по суті, зокрема, що стосується порядку умовно-дострокового звільнення, та інших питань, пов’язаних із відбуванням покарання.
Звернення, які прийняв Богдан Подубинський з особистого прийому громадян, будуть розглянуті та вирішені наглядовим відділом прокуратури області.
За результатами візиту прокурор області зобов’язав керівництво установи вжити подальших заходів до забезпечення належних умов тримання засуджених, дотримання їх конституційних прав.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
369 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + сім =

НОВИНИ