Жителі сіл Чабель, Ясногірка та Вири Сарненського району звернулись до голови облради Михайла Кириллова з проханням сприяти виділенню коштів на будівництво автодороги між селами Чабель Сарненського та Лянчин Березнівського районів

У зверненні на ім‘я голови обласної ради жителі цих сіл вказують, що наявність дороги дасть змогу запустити рейсовий маршрутний автобус Рокитне – Березне. А це, у свою чергу, дозволить громаді з   довколишніх сіл добиратися на навчання, роботу, у райцентри та до родичів без пересадок та зайвих кілометрів. Люди скаржаться, що наразі з цих сіл у Березне можна добратись лише через Сарни, а це 100 кілометрів з двома пересадками, тоді як через Лінчин відстань складатиме лише 36 кілометрів. Кажуть, що не легше добиратись і в райцентр Рокитне. Протяжність відрізку дороги, який необхідно відновити складає лише 7 км.

Голова обласної ради Михайло Кириллов у відповідь на звернення відмітив, що не залишить поза увагою цю проблему.

– Враховуючи, що саме облдержадміністрація формує Переліки будівництва та реконструкції доріг області на які будуть виділені кошти, я звернусь із проханням включити до Переліку і цей відрізок дороги. А проконтролюють виконання мого прохання депутати обласної ради – члени постійних комісій з питань бюджету, фінансів та податків і з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій. Те, що дорогу буде відновлено – сумнівів не викликає – наголосив голова облради.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

tomat_green-01

Теґи:   
535 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − чотирнадцять =