thumb_news_20160727_084842_1469598522Держприкордонслужба у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує в межах компетенції вживати заходи щодо недопущення незаконного видобутку бурштину поблизу державного кордону.
Днями, прикордонники Житомирського загону у взаємодії з представниками Національної поліції та СБУ в 500 метрах від межі зони відчуження виявили автомобіль «Volkswagen» в якому знаходилось 6 осіб без документів, що посвідчують особу.
Зі слів затриманих, виявилось, що вони є жителями Житомирської та Рівненської областей. Під час перевірки транспортного засобу в салоні були виявлені предмети, які можливо використовувались для гідрозмиву ґрунту – пожежні рукави та  труби.
Також у затриманих знайшли  сачки, гумові чоботи, лопати та  візок. В ході подальших пошукових заходів на території зони відчуження  було виявлено також мотопомпу. Відносно громадян складені документи адміністративного провадження.
До Національної поліції направлено повідомлення за ознаками порушення ст.240 КК України «Порушення правил охорони або використання надр».
Повідомляє Державна прикордонна служба України
493 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − пять =