Митці Рівненщини за підтримки Рівненської ОДА, обласної ради і благодійного фонду «Скарбниця Надії» провели шестиденний благодійний марафон «Мистецтво заради життя» на підтримку учасників АТО, зокрема й бійців батальйону «Горинь».

«Нам вдалося зібрати 35 тисяч гривень і ще 35 тисяч внесла на рахунок нашого фонду рівненська фірма. Ми щовечора разом із журналістами перераховували гроші зі скриньок і клали їх на рахунок в банку», – розповіли заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева та ініціатор марафону музикант Сашко Невже.

За зібрані кошти організатори марафону вирішили купити обладнання для Рівненського військового госпіталю, де сьогодні перебуває майже півтори сотні учасників АТО. Медикам лікувального закладу був конче необхідний аналізатор гематологічний, який дозволяє через детальне обстеження крові встановити точний діагноз пацієнта і коштує майже 63 тисячі гривень.

«Цей апарат за 1 хвилину, тобто 60 секунд, дає інформацію про 20 показників при дослідженні всього однієї краплі крові», – зазначив начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок разом з головою обласної ради Михайлом Кирилловим та організаторами марафону вручили прилад начальнику госпіталю.

«Ми шукаємо будь-які можливості, щоб допомагати військовим. Нами спільно з благодійним фондом розроблено прозору систему збору благодійних коштів. Кожного дня видно, скільки грошей і від кого надійшло, і що за них було придбано», – зауважив Сергій Рибачок.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

763 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 3 =