ШахраїЯк стало відомо, скориставшись брендами потужних фінансових установ, невідомі розсилають користувачам Інтернету листи з вірусом нібито про наявність відкритого кредиту на ім’я отримувача електронного листа.
ПриватБанк не може залишитись осторонь та застерігає жителів Рівненщини про новий вид шахрайства. Користувачі Інтернету отримують електронного листа, в якому йдеться про взятий кредит та наявність заборгованності по даному кредиту. Також у листах йде мова про судовий розгляд і пропонується ознайомитися з відповідними документами, котрі додані до тексту листа. При переході за посиланням існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер отримувача.  Відтак у разі отримання такого листа слід не відкривати вкладені документи та сповістити банк про розсилку.
“Ні в якому разі не переходьте за посиланнями у листах-вірусах, – застерігає прес-служба ПриватБанку, – зателефонуйте в банк за номером 3700, звертайтесь у найближче відділення ПриватБанку та проясніть ситуацію. В останній час листи отримали навіть громадяни, які не мають жодного відкритого рахунку в банку. Листи надходять від імені різних українських банків, занепокоєні користувачі переходять за посиланням та в наслідок чого отримують вірус на свій комп’ютер”.
Крім цього громадяни, які стали жертвою шахрайства, вчиненого з використанням комп’ютерних технологій, чи володіють інформацією, яка може допомогти у розкритті або попередженні цього виду злочинів можете надіслати своє звернення до  Департаменту кіберполіції Нацполіції України.
Повідомляє Хмельник Андрій з прес-офісу ПриватБанку у Рівному
469 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 2 =

НОВИНИ