Прокурором Рівненської області призначено Анатолія Ковальчука. Відповідний наказ підписав Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

У четвер, 14.05.2015, перший заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир офіційно представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника.

predstavlennya

У своєму виступі Володимир Гузир окреслив головні завдання органів прокуратури регіону. Головним пріоритетом залишається ствердження на території області законності та справедливості. Також він зазначив, що вірний шлях у збереженні стабільності в регіоні – це плідна взаємодія органів влади, правоохоронців та суддівського корпусу.

У свою чергу, прокурор Рівненської області подякував за довіру та пообіцяв належно виконувати разом з колективом усі поставлені завдання.

Довідково:

Анатолій Ковальчук має 18-річний стаж роботи в органах прокуратури. Працював на прокурорського-слідчих посадах, в тому числі керівних, в органах прокуратури Вінницької, Чернівецької та Полтавської областей.

До нинішнього призначення Анатолій Ковальчук обіймав посаду заступника прокурора Полтавської області, одночасно з 24 березня 2015 року виконував тимчасово обов’язки прокурора Рівненської області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

tomat_green-01

547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + дванадцять =

НОВИНИ