preview1Серед п’ятірки найбільших за обсягами – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, акцизний податок з реалізації у роздрібній мережі підакцизних товарів, плата за землю та податок на прибуток.

Із загальної суми, що сплачена до місцевого бюджету у 2015 році, а це – 659,9 млн. грн., на п’ятірку лідерів припадає 637,4 млн. грн. Це складає  96,6 % загальних  надходжень.

Як і зазвичай, основою бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб. Він збагатив місцеву казну на 413,9 млн. грн. Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – новий податок, який було запроваджено з 1 січня 2015 року. Утім, це не завадило йому вийти на другу позицію. Надходження цього податку становили 77,8 млн. грн.

Наступним за розміром серед лідерів є єдиний податок – 73,2 млн. грн. Четвертий податок  це плата за землю, якої надійшло 61,8 млн.грн. Замикає п’ятірку найбільших за розміром у місцевому бюджеті Рівного податок на прибуток, якого сплачено  у минулому році 10,7 млн. грн.

Аналізуючи структуру, розмір та суми податкових платежів, які надходять до бюджету міста, слід відзначити позитивну динаміку, адже проти 2014 року  загальні надходження до місцевої скарбниці за 2015 рік зросли на 71,5 млн. грн.

Повідомляє ДПІ у м. Рівному

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному з 15 січня зміняться маршрути 43, 44 та 63

Якою публічною інформацією найбільше цікавилися громадяни у 2015 році?

На Рівненщині зростає підтримка малозабезпечених

У 2015 році у Рівненському перинатальному центрі народилось 95 двієнь та трійня

Працівники ринку “Дикого” приходили до міського голови шукати захисту від депутата Сухого

На Рівненщині готуються до ожеледиці

На Рівненщині повісилась 21-річна дівчина

На Рівненщині об’єднують Пенсійні фонди

У 6 громадян вилучено приладдя, призначене для незаконного видобування бурштину

На Рівненщині виявили автомобіль, який розшукується у Дніпропетровську

tomat_green-01

723 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 4 =