З 1 листопада в Україні стартував конкурс “Молодіжна столиця України – 2018”, участь у конкурсі бере і місто Рівне.
Конкурс проводиться з метою покращення співпраці між молодіжними організаціями та владою на місцях, та запровадженню європейської методології конкурентності на основі спільних цінностей між молодіжними представниками усіх регіонів країни зокрема і за участі міст у конкурсі “Молодіжна столиця України”.
Для того, щоб Рівне взяло участь у конкурсі було проведено публічну презентацію конкурсу,  яку організовував представник ГО “Молодь-ДІЄ” – Оксенюк Роман. У заході взяли участь представники влади, громадських організацій, представники студентських парламентів та журналісти.
Після проведення презентації конкурсу усі бажаючі могли долучитися до заповнення заявки на участь Рівного у конкурсі в онлайн режимі, заповнивши гугл-форму.
10 січня від міста Рівного була відправлена заявка на участь в конкурсі, яку підписали представники влади та громадськості. Серед підписантів є і голова ГО “Молоді-ДІЄ” – Віталій Примак. Перелік підписантів можна переглянути на фото:
Рівне Молодіжна столиця України
– Цей конкурс це привід конструктивного діалогу громадських активістів та влади у Рівному. Я точно можу сказати, що за кілька років у Рівному – це перший документ, який підписали активісти і представники міської влади. Це не означає, що Рівне переможе у цьому конкурсі, це означає, що у Рівному управління молоді та спорту здатне консультуватись із молоддю та громадськими активістами. Всі організації які поставили підпис під заявкою на конкурс, будуть і надалі наполягати на публічних консультаціях влади із молоддю, – коментує Віталій Примак.
Повідомляє медіа служба  Молодь-ДІЄ
333 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − девять =