Піротехніки ДСНС України щодня знешкоджують сотні вибухонебезпечних предметів на території та акваторії звільнених на Сході України населених пунктів.

13 серпня до м. Слов’янськ Донецької області вирушила група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області в складі 5 чоловік особового складу на 2 спеціальних автомобілях. Рятувальники направлені у розпорядження начальника Зведеного аварійно-рятувального загону Донецької області ДСНС України та будуть виконувати роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених від терористів територій населених пунктів.

204

Перевірити готовність рівненських рятувальників до виконання завдань на Сході країни приїхав голова облдержадміністрації Сергій Рибачок. Керівник області поспілкувався з кожним рятувальником, що вирушає у небезпечний регіон, та особисто переконався у повному забезпеченні групи піротехнічних робіт всім необхідним екіпіруванням.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держслужби з НС полковник служби цивільного захисту Сергій Крук доповів очільнику ОДА, що піротехніки загону мають достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок, неодноразово брали участь у розмінуванні місцевості в Новобогданівці, Лозовій та мають достатній досвід для виконання подібних завдань. Після цього полковник Сергій Крук особисто проінструктував особовий склад групи піротехніків, під час якого наголосив перш за все на дотриманні заходів безпеки при виконанні робіт за призначенням та нагадав про сувору дисципліну, а також побажав скорішого повернення.

205

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області

532 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =